TON Coin ve O 9’una Dikkat: Hong Kong ve 6 Borsadan Müjde!

Kripto para piyasası son zamanlarda oldukça hareketli bir dönemden geçiyor. Birçok yeni token farklı borsalarda işlem görmeye başlarken, Hong Kong da kripto para merkezi olma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Bu yazıda, son 24 saat içinde gerçekleşen ve TON coin, LYNX, APU gibi coinleri ele alan listeleme haberlerini ele alacağız.

TON coin, Hong Kong’da listeleniyor

Kripto para dünyasında son zamanlarda hareketlilik gözlemlenmektedir. Birçok yeni token, farklı borsalarda işlem görmeye başlarken, Hong Kong da kripto para merkezi olma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Hong Kong’un ilk lisanslı kripto para borsası HashKey, profesyonel yatırımcılar için altcoin listelemelerine devam ediyor. Son olarak, borsa 9 Mayıs’ta Toncoin (TON) tokenini listeledi. TON/USD işlem çifti ile listelenen token, şu an için sadece profesyonel yatırımcılar tarafından kullanılabiliyor.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere HashKey, daha önce de Chainlink (LINK), Aave (AAVE), Cosmos (ATOM), Lido DAO (LDO), Maker (MKR), Polkadot (DOT), Litecoin (LTC) ve Compound (COMP) gibi birçok popüler altcoini listelemişti. Bu sayede borsa, yatırımcılar için daha geniş bir yelpazede kripto para yatırımı imkanı sunuyor.

Diğer yeni listelemeler neler?

HashKey’deki Toncoin listelemesi dışında, son 24 saat içinde birçok yeni token farklı borsalarda işlem görmeye başladı veya başlayacak:

  • Raini Studios Token (RST): MEXC borsasında RST/USDT işlem çifti ile TSİ 13:00’te listelere girecek.
  • FX Stock Token (FXST): BitMart borsasında FXST/USDT işlem çifti ile 08:00’de faaliyete başladı
  • TON FISH MEMECOIN (FISH): AscendEX borsasında FISH/USDT işlem çifti ile TSİ 15:00’te listelere girecek.
  • WECOIN (WECO): MEXC borsasında WECO/USDT işlem çifti ile TSİ 17:00’de listelere girecek.
  • Nolus (NLS): XT.com borsasında NLS/USDT işlem çifti ile TSİ 12:00’de listelere girecek.
  • Ozone Metaverse ($OZONE): BingX borsasında OZONE/USDT işlem çifti ile TSİ 12:00’de listelere girecek.
  • Apu Apustaja (APU): BingX borsasında APU/USDT işlem çifti ile listelendi.
  • Landwolf (WOLF): BitMart borsasında LANDWOLF/USDT işlem çifti ile TSİ 18:00’de listelere girecek.
  • Lynex (LYNX): XT.com borsasında LYNX/USDT işlem çifti ile TSİ 12:00’de listelere girecek.

Yeni tokenlere yatırım yapmadan önce, yatırımcıların detaylı araştırma yapmaları ve riskleri göz önünde bulundurmaları önemlidir. Her tokenin kendine özgü özellikleri ve riskleri vardır. Yatırımcılar, bu tokenleri yatırım portföylerine eklemeden önce, bu tokenlerin arkasındaki projeleri ve ekipleri incelemelidir. Ayrıca, kripto para piyasalarının oldukça volatil olabileceğini ve yatırımların değer kaybetme riskinin her zaman mevcut olduğunu unutmamak gerekir. Yatırımcılar, sadece kaybedebilecekleri paraları yatırım yapmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir